Strona główna Show Biznes Wszystkie kosmetyki, które zostawiłam u mojego byłego, o których nie mogę przestać...

Wszystkie kosmetyki, które zostawiłam u mojego byłego, o których nie mogę przestać myśleć

Kosmetyki, które zostawiłam u mojego Ex nie mogę przestać myśleć

Image Source: Getty/Tanja Ivanova

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Kiedy związki się kończą, częściej niż nie, spędzasz dużo czasu myśląc o partnerze, z którym już nie jesteś. Możesz wspominać dobre wspomnienia, pierwszy raz, kiedy się spotkaliście, a nawet cały gorący seks, który kiedyś mieliście (zwłaszcza jeśli już go nie uprawiacie). Mój ostatni związek (który trwał aż osiem lat) zakończył się pod koniec ubiegłego roku i chociaż spędziłem dużo czasu myśląc o moim byłym na początku, miałem jedną rzecz na myśli przez ostatnie kilka miesięcy: wszystkie rzeczy, które zostawiłem za sobą.

Nie mam na myśli metaforycznie, jak „moje serce” lub „moja zdolność do kochania” Mam na myśli, jak dosłownie, wszystkie sh*t, które byłam zbyt zajęta płaczem, żeby zauważyć, zostawiłam w nieużywanej szufladzie lub w pudełku po butach pod łóżkiem. Wyprowadziłam się dość szybko – w ciągu półtora dnia – i dopiero po tygodniach zaczęłam zdawać sobie sprawę, jak wielu rzeczy zapomniałam ze sobą zabrać. Były oczywiście ubrania – drogie pary butów i zabytkowe dżinsy Levi’s, o których wiedziałam, że nigdy ich nie zastąpią. Były też pamiątki: kilka sztuk biżuterii i zdjęcie mojej mamy i moje, które oprawiłam w ramkę. Ale jeśli mam być szczera, najbardziej rozdzierające serce przedmioty, które zostawiłam, to kosmetyki.

Mam słabość do wszystkiego, co związane z urodą (stąd ta praca). Narzędzia kosmetyczne, makijaż, produkty do pielęgnacji skóry, produkty do włosów – uwielbiam to wszystko. Za każdym razem, gdy przypomniałem sobie o czymś, co zostawiłem, dostałem tonące uczucie w moich jelitach. (I jeśli mam być szczera, nasilenie tego uczucia było zazwyczaj wprost proporcjonalne do kosztu produktu) Przez ostatnie kilka tygodni myślałem non stop o tym, co zostawiłem, i nawet zrobiłem listę najbardziej niszczących przedmiotów.

Czy w tym momencie bardziej emocjonuję się produktami, które zostawiłem, niż faktycznym zakończeniem związku? Może. Ale to tylko pokazuje, że niektóre produkty kosmetyczne są warte twojego niezatartego oddania.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, oto kosmetyki, które zostawiłam w domu mojego byłego i o których nie mogę przestać myśleć.

Beauty Products Left Behind: The Cream of My Dreams

Beauty Products Left Behind: Krem moich marzeń

La Mer The Moisturizing Soft Cream ($200)

Jeśli jesteś poważnie o piękno, prawdopodobnie słyszeliście o La Mer. Kim Kardashian sama wosk poetycki o marki, a wszystkie ich produkty są luksusowe AF. Ich Nawilżający Krem Miękki to śmietanka towarzyska (i tak powinno być za tę cenę). Zawsze, gdy go używam, pomaga na zaczerwienienia i suchość skóry, a ja przysięgam sprawia, że moje linie i zmarszczki wydają się mniej widoczne. To w zasadzie cudowny krem.

Jest to jednak produkt tak szalenie drogi, że mogłam znieść używanie go tylko na najbardziej ekstrawaganckie okazje. Jak udało mi się zostawić cały nieotworzony słoik w szafie mojego byłego chłopaka jest absolutnie nie do pojęcia. Czasami, kiedy moja skóra jest wyjątkowo sucha, a z nosa łuszczą się małe kawałki, lubię myśleć o tym, o ile lepsze byłyby dla mnie rzeczy, gdybym zdążyła wziąć ostatni słoik przed wyjściem z domu.

La Mer The Moisturizing Soft Cream

Kup Teraz

Beauty Products Left Behind: A Wrinkle Warrior

Beauty Products Left Behind: Wojownik o zmarszczki

Dr. Dennis Gross DRx SpectraLite FaceWare Pro ($455)

Znacie to powiedzenie: „Płacz, krzyk i wymiotowanie”? Jestem prawie pewien, że to zostało wymyślone po tym, jak ktoś zostawił swoją maskę LED za w domu ex. Oczywiście, to żądło, że zostawiłem tak drogie narzędzie urody, ale co boli jeszcze bardziej jest to, że ten produkt rzeczywiście działa. Próbowałem kilka masek LED twarzy, a ten puka go z parku.

Jest faktycznie zatwierdzony przez FDA, co oznacza, że możesz zaufać, że jego roszczenia są prawdziwe, i jest łatwy AF do użycia. To konformuje do twarzy lepiej niż jakikolwiek inny LED maska twarzy testowałem w przeszłości, i to jest wygodne do noszenia bez względu na to, co pozycja jesteś siedząc (lub leżąc) w. Ma trzy różne tryby: czerwony, do produkcji kolagenu, niebieski, który celuje w trądzik, i czerwony i niebieski, który pomaga w produkcji kolagenu i trądziku, a także zmniejsza zmarszczki i blaknie przebarwienia. Kiedyś używałam go w nocy, przed snem, ponieważ czerwone światło miało również przyjemny efekt uspokajający. Teraz w nocy po prostu siedzę w łóżku, wpatrując się w mój telefon, swipingując przez Hinge i zastanawiając się, czy moje zmarszczki są coraz gorsze z minuty na minutę.

Dr Dennis Gross DRx SpectraLite FaceWare Pro

Kup Teraz

Beauty Products Left Behind: A Candle Unlike Any Other

Beauty Products Left Behind: A Candle Unlike Any Other

Byredo Bibliothèque Candle ($94)

Na święta pewnego roku mój ex dostał ode mnie świecę Byredo Bibliothèque. Mam tatuaż związków chemicznych, które sprawiają, że „zapach książki” i pomyślał, że świeca będzie słodkim prezentem. Spoiler alert: to było, a także sprawiło, że płakałem, kiedy go otrzymałem. Tak bardzo podobał mi się zapach, że właściwie kupiłam perfumy, które nadal noszę dość często. Czekałam na specjalną okazję, żeby spalić świecę, a ta okazja nigdy nie nadeszła – i wtedy się wyprowadziłam.

Zostawiłam świecę, myśląc, że przywoła zbyt wiele bolesnych wspomnień, by kiedykolwiek ją spalić, ale faktem jest, że jedyną bolesną rzeczą jest myśl, że ktoś inny wdycha słodki, słodki zapach mojej świecy Byredo, podczas gdy ja wdycham lekko zatęchły zapach mojego starszego mieszkania z jedną sypialnią. Czasami, kiedy zapalam dużo tańsze świece, siedząc samotnie i jedząc chińszczyznę z kartonu w moim salonie, myślę o mojej świecy Bibliothèque – i o tym, jak bardzo żałuję, że nie wrzuciłam jej do pudełka przed wyjazdem.

Beauty Products Left Behind: The Secret to Soft Lips

Beauty Products Left Behind: The Secret to Soft Lips

Biologique Recherche Lift Kiss (145$ za opakowanie 5 sztuk)

Miałyście kiedyś malutkie papierowe skaleczenie, które bolało tak bardzo, że nie mogłyście przestać o nim myśleć? Kiedy myślę o tym, że zostawiłam opakowanie masek do ust Biologique Recherche Lift Kiss u mojego byłego, czuję się jakby moje ciało było pokryte tysiącami maleńkich papierowych skaleczeń. Jeśli myślicie, że dramatyzuję, to gwarantuję, że ich nie próbowaliście, bo są warte wylania łez. Te maseczki to jeden z moich ulubionych produktów, być może kiedykolwiek.

Moje usta są naturalnie na większej stronie, i dla całej ich wspaniałości, mają kilka problemów. Łatwo ulegają spierzchnięciu, a jeśli znajdę się na słońcu bez kapelusza na dłużej niż pięć minut, absolutnie ulegną poparzeniu słonecznemu. Oparzenia słoneczne zazwyczaj pozostawiają na moich ustach dziwne przebarwienia, których usunięcie zajmuje tygodnie. Jedyną rzeczą jaką znalazłam, która naprawdę pomaga przyspieszyć ten proces są te maseczki do ust. Wykonane z kwasem hialuronowym i nośnikiem biocelulozowym, nawilżają usta, a także dają efekt plumpingu. To były moje maski go-to przed specjalnymi wydarzeniami. Nie są tanie, są jakby trudne do zakupu w pierwszej kolejności, a myśl, że mój ex mógł je wyrzucić (FML) daje mi dreszcze na całym ciele, kiedy tylko o tym pomyślę. (Więc staram się naprawdę mocno, żeby nie.)

Biologique Recherche Lift Kiss

$145

z biologique-recherche.com

Kup Teraz

Beauty Products Left Behind: My Hair’s Hero

Beauty Products Left Behind: My Hair's Hero

Prostownica Dyson Corrale ($499)

Jeśli kiedykolwiek zostawiłaś swoją prostownicę w domu przyjaciół, w hotelu lub w samolocie, to pewnie wiesz, jakie to uczucie. Wypróbowałam Dyson Corrale po raz pierwszy w zeszłym roku i można śmiało powiedzieć, że zakochałam się od razu. Ma ona elastyczne płytki, które dopasowują się do kształtu Twoich włosów, dzięki czemu możesz stylizować je przy mniejszej ilości ciepła, co z kolei oznacza mniej uszkodzeń. Ponadto, nigdy nie musiałam rezygnować z objętości włosów, gdy jej używałam.

Wyprostowałoby to moje włosy bez pozostawiania ich płaskich, zwłaszcza u nasady. Nie wspominając o tym, że cała rzecz działa na baterię, więc nie znalazłam się przykuta do wtyczki w łazience, kiedy tylko zrobiłam włosy – mogłam usiąść w łóżku i wyprostować je, jeśli naprawdę miałam na to ochotę. Nie muszę chyba dodawać, że nie prostowałam włosów od czasu mojej wyprowadzki w zeszłym roku, a kiedy budzę się z wysuszonymi włosami, którym przydałoby się wyprostować, jedyne o czym myślę to mój samotny Corrale, prawdopodobnie zbierający kurz w łazienkowej szufladzie, w której go zostawiłam.

Najchętniej czytane

  Które stwierdzenie najlepiej opisuje aliancką strategię wygrania 2 wojny światowej?

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes Sukienka Dundas bez pleców Lori Harvey...

Dostawa w e-handlu: Jak wybrać najodpowiedniejszą i obliczyć cenę

Wydaje się, że im więcej sposobów dostawy w sklepie internetowym, tym lepiej dla sprzedaży. Każdy klient będzie mógł wybrać odpowiednią opcję ze względu na cenę i termin. Ale zorganizować wysyłkę na dziesięć różnych sposobów i kontrolować dostawę będzie musiał sprzedawca, czyli Ty.Wygodniej jest wybrać dla swojego sklepu 2-3 sposoby dostawy, kierując się radami: Jeden ze

Co jest podstawową cząsteczką przenoszącą energię w komórkach quizlet?

Jaka jest podstawowa molekuła przekazująca energię w komórkach quizlet?Jaka jest podstawowa cząsteczka przekazująca energię w komórkach? Po zerwaniu (hydrolizie) wysokoenergetyczne wiązania fosforanowe w cząsteczce ATP uwalniają energię wykorzystywaną do wykonywania pracy komórkowej.Jaki jest podstawowy związek przekazujący energię w organizmie?A&P Quiz 1 CH. 1-3QuestionAnswerJaki jest podstawowy związek przekazujący energię w organizmie?ATPJakie są 3 główne części komórki

Ile krwi pompuje serce w ciągu 24 godzin? , Ile krwi pompuje serce w ciągu 24 godzin? , Ile krwi pompuje serce w ciągu...

Ile krwi pompuje serce w ciągu 24 godzin?Serce bije około 100,000 razy dziennie i pompuje około 7,200 litrów (1,900 galonów) krwi.Ile kwart krwi pompuje serce w ciągu dnia?Serce to niesamowity organ. Pompuje tlen i bogatą w składniki odżywcze krew w całym organizmie, aby podtrzymać życie. Ten potężny organ wielkości pięści bije (rozszerza się i kurczy)

Dlaczego Bank Rezerw jest nazywany bankiem bankierów?

Dlaczego Bank Rezerw jest nazywany bankiem bankierów?Banki Rezerw Federalnych są często nazywane "bankami bankierów", ponieważ świadczą one usługi bankom komercyjnym podobne do usług, jakie banki komercyjne świadczą swoim klientom. Banki Rezerwy służą również jako agenci fiskalni dla rządu Stanów Zjednoczonych.Jaki jest cel Banku Rezerwy Federalnej?System Rezerwy Federalnej jest bankiem centralnym Stanów Zjednoczonych. Prowadzi on politykę

Czyż to nie romantyczne! Oto najlepsze filmy romantyczne, które można obecnie oglądać na Netflixie

Ogromny wybór rom-comów Netflixa starzeje się jak szlachetne wino - z każdym rokiem staje się lepszy. Od zupełnie nowych oryginalnych filmów Netflixa po klasyczne...

Które z poniższych cech charakteryzują skutecznych przywódców państwowych? , Które z poniższych cech charakteryzują skutecznych przywódców państwowych?

Które z poniższych cech charakteryzują skutecznych przywódców rządowych?6 cech skutecznych liderów rządowych, których należy szukać u kandydatówSą nastawieni na realizację misji. Są kreatywni w rozwiązywaniu problemów. Inwestują w relacje. Wiedzą, jak funkcjonować strategicznie przy ograniczonych zasobach. Wykazują się uczciwością. Potrafią przekazać swoją wizję.Jakie podstawowe wymagania są niezbędne do ustanowienia rządu wybierz wszystkie, które mają zastosowanie?Wybierz

Czy można odmówić zatrudnienia za wysokie ciśnienie krwi?

Czy można odmówić zatrudnienia z powodu wysokiego ciśnienia krwi?W zależności od charakteru pracy, takiej jak ta związana z obsługą sprzętu lub pojazdów, wysokie ciśnienie krwi, które nie jest leczone, może być uzasadnioną dyskwalifikacją.Czy wysokie ciśnienie krwi wpłynie na zatrudnienie?Większość osób z wysokim ciśnieniem krwi nie ma żadnych objawów i nie otrzymuje leczenia, którego potrzebują, aż

Elon Musk nadal musi mieć zatwierdzone przez prawnika swoje tweety dotyczące Tesli, pomimo jego najlepszych starań, aby wyjść z tego układu

Elon Musk nie może wycofać się z ugody z organami regulacyjnymi ds. papierów wartościowych, która została osiągnięta po tym, jak jego tweety z 2018...

Pozostałe newsy

  Co to jest ograniczona odpowiedzialność w prostych słowach? , Czym jest ograniczona odpowiedzialność w prostych słowach?

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes Sukienka Dundas bez pleców Lori Harvey...

Wykres urodzeniowy Cardi B pokazuje, że jest klasyczną Wagą, ale jej znak Wenus wskazuje na bardziej prywatną stronę

Podczas gdy jej niezaprzeczalny talent i urok odegrały oczywiście główną rolę w jej awansie do supergwiazdy, wykres urodzeniowy Cardi B może ujawnić inne klucze...