Show Biznes

Wszystko, co wiemy o „Jokerze 2”, w tym gwiazda pop, która może zagrać Harley Quinn

Sequel hitowego filmu „Joker” z 2019 roku oficjalnie powstaje! 7 czerwca filmowiec stojący za blockbusterem kierowanym przez Joaquina Phoenixa, Todd Phillips, podzielił się na swoim Instagramie pierwszym spojrzeniem na oficjalny scenariusz drugiej części. Kontynuacja filmu będzie kontynuacją współpracy między pisarzami Phillipsem i Scottem Silverem, którzy po raz pierwszy stworzyli scenariusz do nagrodzonego Oscarem oryginalnego filmu „Joker”.

Poza ogłoszeniem wysoce oczekiwanego projektu, Phillips zamieścił również zdjęcie Phoenixa pogrążonego w myślach, najwyraźniej czytającego scenariusz, co sugeruje, że ponownie wcieli się on w rolę tytułowego bohatera w sequelu.

„Joker” zrobił całkiem niezłą furorę, gdy został wydany w 2019 roku, przyciągając w globalnym box office 1,07 miliarda dolarów i zdobywając 12 nominacji do Oscara, z Phoenixem zabierającym do domu trofeum dla najlepszego aktora i Hildur Guðnadóttir przechwytującą nagrodę za najlepszą oryginalną partyturę.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o „Jokerze 2” do tej pory, w tym kluczowego urządzenia fabularnego i słowa na temat potencjalnego obsadzenia Harley Quinn.

– Dodatkowe reportaże autorstwa Eden Arielle Gordon

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button