Show Biznes

Wszystko, co wiemy o potencjalnym drugim sezonie serialu „Adwokat Lincolna

Po pozornie długiej przerwie bez dobrego dramatu prawniczego, w którym moglibyśmy zatopić zęby, Prawnik z Lincolna przybył, aby rozwiązać ten problem.

Dramat kryminalny skupia się na obrońcy z Los Angeles, Mickey’u Hallerze (Manuel Garcia-Rulfo), który prowadzi swoją praktykę prawniczą z tyłu swojego samochodu miejskiego Lincoln – naturalnie na tablicy rejestracyjnej widnieje napis NTGUILTY. W pierwszym sezonie Mickey zajmuje się sprawą miliardera gier wideo, Trevora Elliota (Christopher Gorham), który zostaje oskarżony o zamordowanie swojej żony i jej chłopaka po tym, jak odkrywa ich ciała. Ten sezon był pełen zwrotów akcji, prawniczego żargonu i mnóstwa komediowych anegdot.

Serial Netflixa szybko staje się jednym z największych hitów platformy i jestem pewna, że tak jak my wszyscy, zastanawiacie się, kiedy możecie spodziewać się premiery drugiego sezonu (zwłaszcza po tym cliffhangerze). Oto wszystko, co wiemy o tym, co przyszłość może oznaczać dla Adwokata Lincolna.

Czy będzie sezon drugi?

Krótka odpowiedź: jeszcze nie wiemy. Długa odpowiedź: jest to bardzo prawdopodobne. Biorąc pod uwagę, że serial pojawił się na antenie 13 maja, jest po prostu za wcześnie, aby powiedzieć, kiedy Netflix planuje odnowić serial. Jest jednak prawdopodobne, że możemy spodziewać się drugiego sezonu ze względu na popularność, jaką serial zdobył od pierwszego weekendu. Mimo że serial pojawił się w serwisie dopiero 13 maja, już teraz plasuje się tuż za Ozark jako drugi anglojęzyczny serial na Netflixie w dniach 9-15 maja. Oznacza to, że miał tylko dwa dni, aby wspiąć się do tego rankingu. Na podstawie samych tych informacji można przypuszczać, że Netflix zdecyduje się raczej na przedłużenie umowy niż na utratę gwiazdorskiego serialu.

Na czym skupi się drugi sezon?

Tego również nie możemy powiedzieć na pewno. Ale z pewnością mamy pewne przypuszczenia. Serial został zaadaptowany na podstawie serii książek o tej samej nazwie autorstwa Michaela Connelly’ego. Seria książek liczy obecnie sześć pozycji, a pierwszy sezon serialu Netflixa został zaadaptowany na podstawie drugiej książki z tej serii, „The Brass Verdict”

Trudno dokładnie powiedzieć, która książka zostanie zaadaptowana jako następna, ponieważ Netflix nie wydaje się przestrzegać kolejności serii książek, ale możemy się spodziewać, że kolejna sprawa zostanie zaczerpnięta z jednej z książek Connelly’ego. Ale nawet wtedy powinniśmy sięgnąć po książki, by poznać ogólny zarys historii, a nie dokładny scenariusz. Już w pierwszym sezonie wiele szczegółów zostało zmienionych w stosunku do oryginalnego tekstu. Gorham, który gra Trevora, opowiedział o tym, że jego postać początkowo miała się nazywać Walter Elliot, a po przerobieniu książki na serial Netflixa nieco ją zmieniono.

„On jest jak producent filmowy” – powiedział – „To jeden ze sposobów, w jaki zaktualizowano sposób opowiadania historii, ponieważ książka ukazała się już jakiś czas temu.”

Na tej podstawie interesujące będzie zobaczyć, jakie szczegóły Netflix zmieni w adaptacji kolejnej książki Connelly’ego. Jednak biorąc pod uwagę zakończenie pierwszego sezonu, możemy spodziewać się, że oprócz wątków z książki, Netflix zagłębi się w pytania i wątki, które będą się pojawiać w kolejnych sezonach – głównie „kim, do cholery, jest ten facet z tatuażem?”

Kiedy możemy spodziewać się drugiego sezonu?

Niestety, tego również nie możemy powiedzieć na pewno. Biorąc jednak pod uwagę sposób, w jaki Netflix wprowadzał poprzednie seriale oraz czas potrzebny na nakręcenie i wypuszczenie nowego sezonu, najwcześniej możemy spodziewać się go w 2023 roku.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button