Show Biznes

Wszystko, co wiemy o związku Chrishell Stause i Jasona Oppenheima

Od czasu debiutu „Selling Sunset” w 2019 roku, fani byli przyklejeni do wewnętrznego funkcjonowania (i dramatu) Los Angeles’s The Oppenheim Group. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, „Selling Sunset” śledzi scenę nieruchomości w Los Angeles, a dokładniej, życie agentów The Oppenheim Group, którzy rywalizują o bogatych, wysoko postawionych klientów na bardzo konkurencyjnym rynku. W centrum „Selling Sunset” znajdują się Brett i Jason Oppenheim, którzy prowadzą firmę, a także agenci nieruchomości Mary Fitzgerald, Christine Quinn, Chrishell Stause, Heather Rae El Moussa i inni.

Jakby rywalizacja w tej pracy nie była wystarczającym powodem do dramatyzmu, w programie pojawia się również romantyczny związek Jasona Oppenheima i Chrishell Stause. Romans tej pary sprawił, że fani serialu początkowo drapali się w głowę na temat ich nieprawdopodobnego związku. Chociaż Oppenheim i Stause nie są już razem, ich przelotny związek będzie głównym wątkiem piątego sezonu „Selling Sunset”. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o ich historii i zobaczyć szczegółową oś czasu ich krótkotrwałego romansu.

Jak Chrishell Stause i Jason Oppenheim zaczęli się spotykać?

W drugim odcinku piątego sezonu, Stause ujawnia, że jej współpracownik i przyjaciel El Moussa odegrał małą rolę w zbliżeniu się pary. Według Stause, Oppenheim podszedł do niej na przyjęciu zaręczynowym El Moussy i wyjawił, że coś do niej czuje. Początkowo nie brała pod uwagę możliwości związku, ponieważ Oppenheim jest znany ze swojego kawalerskiego stylu życia. „Nie zastanawiałam się nad tym, dopóki mnie nie pocałował i wtedy pomyślałam: 'Och'” – mówi Stause.

El Moussa świętowała swoje zaręczyny z przyjaciółmi i rodziną w kwietniu 2021 roku, kilka miesięcy przed tym jak Stause i Oppenheim po raz pierwszy publicznie przyznali, że są w związku.

Jak długo Chrishell Stause i Jason Oppenheim byli razem?

Według relacji Stause, ona i Oppenheim zaczęli się spotykać pod koniec kwietnia lub na początku maja 2021 roku, ale para nie ujawniła publicznie swojego związku aż do lipca, kiedy Stause podzieliła się wiadomością na Instagramie. Para spotykała się przez siedem miesięcy, zanim rozstała się w grudniu.

Dlaczego Chrishell Stause i Jason Oppenheim rozstali się?

Para ostatecznie rozstała się z powodu różnicy poglądów na temat zakładania rodziny. W odcinku „Selling Sunset”, Stause jasno mówi, że dzieci są dla niej priorytetem i że nie byłaby w stanie kontynuować związku, gdyby Oppenheim nie chciał być ojcem. W odcinku dziewiątym Oppenheim nazywa decyzję o urodzeniu dziecka „pochłaniającą” i mówi, że chciałby, aby założenie rodziny było dla niego silniejsze. Makler z Oppenheim Group zauważa również, że dzieci to duże zobowiązanie, które może kolidować z innymi aspektami jego życia. „Muszę też wziąć pod uwagę swoją pracę” – mówi. „Jestem bardzo zaangażowany w rozwój firmy brokerskiej, biura w Newport Beach. Chciałbym otworzyć biuro w Las Vegas … . Nie wiem.”

21 grudnia 2021 roku Oppenheim odniósł się do rozstania pary na Instagramie, pisząc częściowo: „Chociaż mamy różne pragnienia dotyczące rodziny, nadal mamy dla siebie najwyższy szacunek.” W podobnym, choć może mniej formalnym poście z 27 grudnia, Stause nawiązała do chęci posiadania dzieci. „Cóż, te jajka same się nie zapłodnią … a może się zapłodnią … kto wie. Do tego czasu, 2022 bring it on” – napisała. Stause rozwinęła również temat ich rozstania w wywiadzie z Tamron Hall z lutego 2022 roku. „Na koniec dnia, to jest prawdziwe życie. Czasami, wiesz, nasze plany końcowe nie są takie same” – powiedziała. „Ja chcę mieć rodzinę. . . . To jest dla mnie ważne.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button