Show Biznes

Wykres urodzeniowy Harry’ego Stylesa wyjaśnia jego osobowość gwiazdy rocka

INDIO, CALIFORNIA - APRIL 15: Harry Styles performs onstage at the Coachella Stage during the 2022 Coachella Valley Music And Arts Festival on April 15, 2022 in Indio, California. (Photo by Kevin Mazur/Getty Images for ABA)

Och, Harry Styles, jak moglibyśmy podsumować człowieka, który zawsze robi najwięcej? Między występem na Coachelli, zdominowaniem TikTok z pierwszym singlem z jego albumu „Harry’s House” i przekształceniem się w prawdziwą gwiazdę filmową z utworem „Don’t Worry Darling”, nie jest tajemnicą, że ten człowiek jest przepełniony talentem. I jak może potwierdzić każdy, kto zna i kocha Stylesa, muzyk jest magnetyczny nie tylko ze względu na swoje przemyślane teksty, niesamowite występy na żywo czy supergwiazdorski wokal. Zyskał też reputację autentycznego i sympatycznego człowieka, a do tego ma niesamowite wyczucie mody.

Kiedy jego marka brzmi dosłownie „Traktuj ludzi z życzliwością”, łatwo zrozumieć, dlaczego tak wielu fanów czuje, że należy do społeczności Stylesa i dlaczego jego pełen miłości, pełen tęczy świat inspiruje i ekscytuje jego fanów. Jeśli chcesz poznać Stylesa na bardziej niebiańskim poziomie, masz szczęście. POPSUGAR rozmawiał z astrologiem Nauticą Flowers, by odkryć tajemnice wykresu urodzeniowego Stylesa.

Wielka Trójka

W Twoim wykresie urodzeniowym wielka trójka odnosi się do Twojego słońca, księżyca i znaku wschodzącego. Znaki te obejmują Twoją ogólną istotę, składającą się z Twojej głównej tożsamości, nastrojów i obrazu siebie. Możesz je znaleźć za pomocą kalkulatora wykresu urodzeniowego online, ale aby poznać swój znak wschodzący, musisz znać swój czas urodzenia. Na szczęście czas urodzenia Stylesa jest publicznie dostępny, więc udało nam się poznać kilka intymnych szczegółów astrologicznych.

Aquarius Sun

Twój znak słoneczny to zazwyczaj znak najbardziej rozpoznawalny przez innych, reprezentujący sedno tego, kim jesteś. Znakiem słonecznym Stylesa jest buntowniczy Wodnik, który jest znany jako aktywista i dość dziwny człowiek zodiaku. Słońce Wodnika oznacza, że Styles nie boi się maszerować w rytm własnego bębna, a także staje w obronie ludzi, którzy robią to samo. Widać to po nieustannym zaangażowaniu Harry’ego w sprawy społeczności LGBTQ+.

„Wodnik znany jest z tego, że jest ekscentryczny i eklektyczny, a Harry Styles przez lata wyrobił sobie taką reputację” – mówi Flowers serwisowi POPSUGAR. „Często nazywam Wodniki 'kosmitami zodiaku’, ponieważ mają tendencję do wyróżniania się z tłumu i wolą robić rzeczy na swój własny, niepowtarzalny sposób. Myśląc o Harrym Stylesie z One Direction, zawsze był tym, którego większość ludzi znała i tym, który zrobił zupełnie inną karierę solową niż reszta.”

Libra Moon

Nasz znak księżyca oznacza nasze nastroje i reakcje emocjonalne. Księżyc Stylesa znajduje się w dyplomatycznym i zrównoważonym znaku Libry. Libra to osoba, która dba o zachowanie pokoju i znalezienie wspólnej płaszczyzny porozumienia, więc prawdopodobnie wie, jak znaleźć i przywrócić równowagę, gdy emocje sięgają zenitu.

„Księżyc Harry’ego znajduje się w znaku artystycznej kreatywności i piękna, więc Harry z księżycem w znaku Libry ma skłonność do wyrażania swoich uczuć w piękny sposób – co prowadzi do powstania ballad takich jak 'Falling'” – mówi Flowers. Dla Libry zewnętrzna estetyka jest ważna, ale równie ważne są znaczące związki; w końcu rządzi nimi siódmy dom partnerstwa. „Libra rządzi właśnie związkami romantycznymi, więc stworzenie przez niego 'Fine Line’, całego albumu poświęconego związkom i ich rozpadowi, musiało być dla niego głęboko uzdrawiające” – dodaje Flowers.

Libra Rising

Kiedy poznajesz kogoś po raz pierwszy, prawdopodobnie najpierw rozpoznajesz jego znak wschodzący. Dzieje się tak dlatego, że znak wschodzący jest portretem lub potwierdzeniem własnego ja. Znak wschodzący Stylesa również znajduje się w Librze, więc jest on zwolennikiem wyrażania swojej estetyki, co wyraźnie widać w jego stylu ubierania się. „Libra rządzi modą, designem i pięknem, co doskonale współgra z przedsięwzięciami Harry’ego w świecie mody i jego awansem na ikonę mody męskiej” – mówi Flowers. „To zrozumiałe, że Harry został uznany przez GQ za najbardziej stylowego mężczyznę 2020 roku! Wagi libra znane są z tego, że są uprzejme, pełne szacunku i lubiane, a więc reputacja Harry’ego jako słodkiego i czarującego jest z tym zgodna.” Bycie ikoną mody to ogromna energia z libry.

Planety osobiste i Stellium Wodnika

Wraz z Twoim Słońcem, Księżycem i górą masz planety osobiste, które tworzą pewne aspekty Twojej osobowości. Te planety osobiste to Merkury, Wenus i Mars. Planety te ujawniają Twoją agresję, determinację, estetykę, a nawet styl komunikacji. Interesującą częścią wykresu urodzeniowego Stylesa jest to, że ma on stellium Wodnika, co oznacza, że trzy lub więcej planet znajduje się w jednym znaku. W przypadku Stylesa oznacza to, że jego Merkury, Mars i Wenus znajdują się w Wodniku, co sprawia, że cechy wodnikowe są wyjątkowo skoncentrowane w jego astrologicznej osobowości.

Aquarius Mercury

Twój Merkury reprezentuje Twój styl komunikacji, sposób, w jaki reagujesz i w jaki wyrażasz siebie poprzez pisanie lub inne formy komunikacji. Znakiem Merkurego Stylesa jest Wodnik, co przejawia się wyraźnie w niektórych dziwnych lub bardziej niejasnych tekstach jego piosenek, takich jak „When she’s alone she goes home to a cactus” (Kiedy jest sama, wraca do domu do kaktusa) z piosenki „Kiwi” Wodniki stawiają również na równość, co jest tak oczywiste w jego haśle: traktuj ludzi z życzliwością. „Wszystko, co wodnikowe, wypycha nas poza normy i ograniczające pudełko oczekiwań” – mówi Flowers. „Harry nadal będzie inspirował rzesze ludzi do bycia sobą, bez obaw, że się wyróżni lub będzie inny”.

Mars i Wenus w Wodniku

Jeśli chodzi o Marsa i Wenus, Styles to szczyt Wodnika. Mars rządzi agresją i determinacją, podczas gdy Wenus rządzi romantyzmem i estetyką, więc stacjonowanie tych planet w tym samym znaku może wskazywać na silne powiązania między nimi. Wodniki są nie tylko certyfikowanymi dziwakami, ale także obrońcami innych. Ich władcą jest 11. dom społeczeństwa, co wyjaśnia, dlaczego Styles zawsze tak głośno mówił o prawach człowieka i równości.

„Oba te znaki w Wodniku mogą wyjaśniać, dlaczego Harry odpowiadał na liczne pytania w wywiadach na temat swojej seksualności lub tożsamości płciowej, wyjaśniając, że nie wierzy w etykiety ani w żadne bariery w tym, jak ludzie kochają i żyją” – wyjaśnia Flowers. Brak etykietek, nonkonformizm i zachęcanie do przyjmowania różnych perspektyw? To jest tak bardzo wodnikowe, jak to tylko możliwe!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button