Show Biznes

Wypróbowałam nową płytę szczytową Bliss firmy Casper i moja sypialnia nigdy nie wyglądała lepiej

casper headboard review

Kilka miesięcy temu wykonywaliśmy pewne prace w naszej głównej sypialni i spędziliśmy kilka tygodni, śpiąc w naszej sypialni gościnnej. Pewnej nocy, po wzięciu prysznica, miałem głowę owiniętą ręcznikiem z mikrofibry i w jakiś sposób udało mi się całkowicie poplamić naszą deskę rozdzielczą. Próbowałam wszystkiego, żeby to usunąć, nawet kupiłam odplamiacz – ale nic nie pomogło. Mieliśmy tę deskę przez lata i świetnie się trzymała, ale szczerze mówiąc, jej wygląd był już trochę przestarzały i zdałam sobie sprawę, że czas na coś nowego. Spędziłam wiele godzin na przeglądaniu stron internetowych w poszukiwaniu idealnego zamiennika dla naszej starej deski, ale nic nie pasowało – aż natknęłam się na Casper Bliss Attachable Headboard (640 USD).

Deska Bliss Attachable Headboard występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: „Boucle Cream” – jaśniejszy kolor kremowy i „Boucle Ash” – ciemniejszy odcień szarości. Od razu zakochałam się w kolorze kremowym, gdy tylko go zobaczyłam i wiedziałam, że będzie idealnie pasował do naszego przeważnie neutralnego pokoju gościnnego. Nie tylko wygląd boucle jest teraz bardzo na czasie, ale był to idealny element, który dodał trochę tekstury do pokoju bez przesady.

Jeśli chodzi o logistykę, wezgłowia są kompatybilne z regulowanymi podstawami i metalowymi ramami łóżek Casper, ale można je również łatwo przymocować do ram i podstaw łóżek innych niż Casper, czyli do tego, co ja mam. Dostępne są w rozmiarach queen i king, ja wybrałem queen.

Kiedy czekałam na przybycie mojej nowej deski, denerwowałam się, że będzie trzeba ją złożyć, ale ku mojemu zaskoczeniu, złożenie jej było o wiele łatwiejsze, niż myślałam. Dostarczono ją w dość kompaktowym pudełku i szczerze mówiąc, nie byłam pewna, czy zmieści się w nim deska queen-size. Po otwarciu wszystkiego zdałam sobie sprawę, że płyta czołowa składa się z dwóch części i trzeba ją złożyć. W pudełku znalazłam dwa panele, z których składała się moja deska, pokrowiec na deskę, dwie nogi do przymocowania deski do metalowej ramy łóżka oraz śruby i narzędzia potrzebne do złożenia wszystkiego w całość.

casper headboard review

Chociaż wydawało mi się, że proces składania wezgłowia będzie trudny, w rzeczywistości udało mi się je złożyć samodzielnie w ciągu około 20 minut. W zestawie było wszystko, czego potrzebowałam, więc nie musiałam nawet przekopywać się przez skrzynię z narzędziami mojego chłopaka. Wszystko złożyłam na dole, na podłodze w jadalni, a jedyną rzeczą, przy której potrzebowałam pomocy mojego chłopaka, było wniesienie samej deski na górę, do naszej sypialni gościnnej. Stamtąd udało mi się łatwo przymocować go do metalowej ramy łóżka za pomocą narzędzi dostarczonych wraz z wezgłowiem.

casper headboard review

Gdy wszystko było już złożone, łóżko zostało wykonane, a my cofnęliśmy się, aby ocenić rezultaty – byliśmy pod wielkim wrażeniem. To było idealne unowocześnienie naszego pokoju gościnnego, a nowe wezgłowie Casper wygląda o wiele lepiej niż oryginalne wezgłowie, które mieliśmy wcześniej. Ponadto jakość jest niezrównana. Podczas składania wszystkiego do kupy czułam i widziałam, jak solidne są materiały. Pokrowiec jest również niezwykle miękki i jeśli Casper wypuści na rynek kolejne meble wykonane z tego samego materiału, na pewno je kupię. Wezgłowie jest elementem, który będę mieć przez wiele lat (o ile go nie poplamię).

Źródła zdjęć: Casper i POPSUGAR Photography / Renee Rodriguez

Casper Bliss Attachable Headboard

Kup teraz

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button