Show Biznes

Wysoka suknia Ciary błyszczała na czerwonym dywanie Met Gali

Suknia z wysokim rozcięciem Ciara błyszczała na czerwonym dywanie 2022 Met Gala, wygląd, który powiedziała, że został zainspirowany „nowoczesną kobietą Gilded Age” w jej wywiadzie z gospodarzem live-stream La La Anthony. Suknia z jednym ramieniem jest pokryta połyskującymi metalikami w czarno-srebrny nadruk zebry. Michael Kors pomógł piosenkarce zrealizować jej wizję „Gilded Glamour”, tworząc prostą, ale wyrafinowaną stylizację na to bardzo oczekiwane wydarzenie. Mimo, że suknia nie zawierała dramatycznych detali, których spodziewamy się po typowych sukniach z epoki złocienia, to i tak mocno zaznaczyła swoją obecność na czerwonym dywanie.

„Reprezentuję współczesne kobiety z Gilded Age,” powiedziała Ciara w wywiadzie dla Vogue. „W tamtych czasach chodziło o luksus i bogactwo, a współczesna kobieta stawia na modę, popycha ją do przodu”

Related Articles

Ciara nosiła kopertówkę i uzupełniała swoją fryzurę błyszczącymi srebrnymi dodatkami. 36-letnia gwiazda nie odsłoniła szyi, ale lewą rękę ozdobiła czarnymi i srebrnymi bransoletkami, uszy prostymi kryształowymi ćwiekami, a ręce srebrnymi pierścionkami. Całość dopełniły srebrne szpilki, które dodały jej uroku.

Zobacz jej stylizację z każdej strony.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button