Adam Herndon
Yampa Sandwich Company wita weterana Jimmy John’s Adama Herndona jako nowego dyrektora ds. operacji franczyzowych.

Premium Brand Redefiniuje kategorię Sub Sandwich

Yampa Sandwich Company zatrudnia weterana branży Adama Herndona, aby poprowadzić operacje franczyzoweDenver, CO (RestaurantNews.com) Yampa Sandwich Company, restauracja typu fast-casual premium sandwich z sześcioma lokalizacjami w Kolorado, ogłosiła mianowanie weterana branży Adama Herndona na nowego dyrektora ds. operacji franczyzowych. Posiadający ponad 15-letnie doświadczenie jako konsultant operacyjny, Herndon ostatnio pełnił funkcję dyrektora operacyjnego Frios Gourmet Pops, gdzie był odpowiedzialny za nadzór operacyjny nad ponad 40 franczyzobiorcami. W Friosie, dzięki kultowym ciężarówkom z jedzeniem i lodami „Sweet Ride”, marka stała się liderem w mobilnej przestrzeni franczyzowej. W swojej nowej roli w Yampa Sandwich Co., Herndon będzie kierował początkową ekspansją franczyzową tej rozwijającej się marki w Kolorado i Stanach Górskich.

„Ponieważ nadal rozwijamy naszą obecność w Kolorado i w całym regionie, czuliśmy, że ważne jest, aby mieć doświadczonego eksperta, który poprowadzi nas przez naszą kluczową fazę rozwoju franczyzy” – powiedział współzałożyciel Dave Pepin. „Jesteśmy zachwyceni, że Adam dołączył do naszego zespołu, ponieważ jego imponujący dorobek i osiągnięcia z takimi markami jak Jimmy John’s, Fuzzy’s Taco Shops i Frios Gourmet Pops mówią same za siebie. Jego liczne osiągnięcia są dobrze znane w branży i nie mogliśmy wymyślić lepszej osoby do przejęcia steru w miarę jak nasza marka będzie się rozwijać dzięki franczyzie.”

Herndon twierdzi, że „urodził się w biznesie franczyzowym” i przypomniał, że jego dziadkowie byli właścicielami restauracji franczyzowej w Kansas City w 1967 roku. Przez całe dzieciństwo, szkołę średnią i studia uczył się biznesu z pierwszej ręki i zdobył cenne doświadczenie zarówno po stronie franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy. Po tym, jak odcisnął swoje piętno na poziomie korporacyjnym, pracując dla takich marek jak Jimmy John’s i Fuzzy’s Tacos, założył własną firmę konsultingową, Stay In Your Lane. W swojej nowej roli w Yampa Sandwich Co. skupi się na tym, aby marka była obecna w Kolorado, a także na strategicznej ekspansji w takich miejscach jak Teksas, Arizona, Utah, Nowy Meksyk i Wyoming.

  Czym różni się granica klasy od granicy klasy quizlet?

„Naszym priorytetem jest kontynuowanie tworzenia głównego znaku w Kolorado”, powiedział Herndon, który dodał, że zakochał się w Yampa Sandwich Co. po odwiedzeniu lokalizacji w Fort Collins i uświadomieniu sobie, że jest to znacznie więcej niż przeciętny sklep z subami. „Yampa Sandwich Co. to marka z ogromnym potencjałem do ciągłego wzrostu. Jest to raczej marka premium, gourmet niż koncept nastawiony na wartość. Najwyższej jakości, zdrowe składniki i unikalna oferta menu rezonują z klientami, którzy są gotowi zapłacić cenę odzwierciedlającą jakość.”

Yampa Sandwich Company Turkey Ridgeline
Turkey Ridgeline to faworyt w lokalizacjach Yampa Sandwich Company, gdzie wielkie smaki i wykwintne składniki zachwycają klientów. Specjalistyczne kanapki, zupy, sałatki i przekąski są wykonywane na zamówienie i są popularne wśród osób i rodzin dbających o zdrowie, pracowników biurowych i miłośników przygód na świeżym powietrzu.

Lokalizacje Yampa Sandwich Co. są otwarte od 7 rano do 4 po południu na śniadanie, lunch lub wczesne wieczorne posiłki. Menu zawiera duże smaki i składniki dla smakoszy, aby zaspokoić kubki smakowe. Specjalne kanapki, zupy, przekąski i sałatki są przygotowywane od podstaw i zawierają superfoods. Catering i lunche pudełkowe są popularne wśród miłośników przygód na świeżym powietrzu, jak również wśród kadry kierowniczej i pracowników biurowych. Herndon powiedział, że świadomi zdrowia mieszkańcy Kolorado pragną jedzenia, które pomoże im czuć się dobrze przez cały dzień.

„W Yampa Sandwich Co. klienci wiedzą, że otrzymują pożywne, smaczne jedzenie, które pomoże im zasilić ich codzienne przygody”, wyjaśnił Herndon. „Wiedzą, że otrzymują selekcje, którymi mogą się cieszyć i nadal czuć się dobrze kilka godzin po jedzeniu, a nie czuć się zważonym lub ospałym”

  Bank centralny Indonezji podnosi stopy o 25 punktów bazowych, zgodnie z oczekiwaniami

Chociaż przestrzeń kanapkowa z pełną obsługą jest tym, co Herndon opisuje jako „ultrakonkurencyjne”, z wieloma ustalonymi łańcuchami i nowymi wschodzącymi markami, czuje, że Yampa Sandwich Co. wykonała doskonałą pracę, aby oddzielić się od paczki.

„Odniesiemy sukces, ponieważ mamy obsesję na punkcie jakości, świeżości i smaku” – powiedział. „Nasi obecni i przyszli franczyzobiorcy są bardzo podekscytowani wieloma korzyściami i nagrodami płynącymi z posiadania franczyzy Yampa Sandwich Co.”

O Yampa Sandwich Co.

  Dlaczego roztwór koloidalny różni się kolorem?

Yampa Sandwich Co. to pomysł współzałożycieli i wieloletnich najlepszych przyjaciół Petera Boniface i Davida Pepina. Pochodzący z Nowej Anglii kumple ze szkoły średniej, po studiach spotkali się dzięki wspólnej pasji do narciarstwa backcountry. Nie minęło jednak wiele czasu, zanim nabrali apetytu na coś, czego ich zdaniem brakowało na lokalnej scenie restauracyjnej – na pyszne, pożywne, obfite kanapki, które mogłyby zasilić ich codzienne przygody. Ich pierwszy sklep z kanapkami, poprzednik Yampa Sandwich Company™, powstał w 1999 roku w Steamboat Springs. I tak narodziła się firma produkująca kanapki. Dziś Yampa Sandwich Co. ma sześć lokalizacji w Denver, Fort Collins i Steamboat Springs, a nowe lokalizacje franczyzowe mają zostać otwarte w 2023 roku.

Kontakt:
Rhonda Price
rprice@topfiremedia.com
561-371-9407