Show Biznes

Yellowstone dostanie jeszcze więcej odcinków po powrocie piątego sezonu

Miesiące po finale czwartego sezonu Yellowstone, fani zaczynają się niepokoić o nadchodzący sezon – o to, co wydarzy się dalej. Serial pod kierownictwem Kevina Costnera, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku, powróci z ogromnym zamówieniem 14 odcinków. Nowa informacja od Deadline o obsadzie piątego sezonu może zdradzić nam, co czeka nas w przyszłości. Więcej na ten temat poniżej.

W maju rozpocznie się kręcenie piątego sezonu „Duttonów”, a serial jest na fali popularności i otrzymał kilka nominacji do nagród za swój czwarty sezon. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnej daty powrotu, serial (którego ostatni finał zgromadził oszałamiającą liczbę 15 milionów widzów) będzie śledził losy Johna, Beth, Ripa, Jamiego i Kayce’a podczas kontrowersyjnych wyborów gubernatorskich , rosnącego zagrożenia ze strony osób z zewnątrz oraz piekielnie trudnej sytuacji szantażu między dwójką rodzeństwa Duttonów.

Raport Deadline jest następstwem wiadomości o kontynuacji przez Paramount ekspansji uniwersum Taylora Sheridana; 1883, prequel Yellowstone cieszył się sporą oglądalnością w pierwszym sezonie, a dwa inne seriale twórcy są w trakcie produkcji. Niedawno zapowiedziano również 1932, sequel prequela 1883 (tak, to… mylące). Wiedz, że jeśli jesteś zaangażowany w Yellowstone, jest wiele rzeczy, w które możesz się zaangażować po zakończeniu głównej serii.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o piątym sezonie Yellowstone.

Czy będzie piąty sezon Yellowstone?

Tak! (Ale wiedzieliście, że będzie, prawda?) Paramount Network oficjalnie odnowił serial na sezon piąty, ale data premiery nie została jeszcze ustalona. W odnalezionym wywiadzie z HALL Wines z marca zeszłego roku, Cole Hauser (którego fani rozpoznają jako Ripa) rzuca się w wir pytań i zdradza więcej niż kilka teaserów na temat wciąż oczekującego sezonu piątego, w tym kiedy będzie kręcony i potencjalnie czego fani Yellowstone mogą się spodziewać pod względem fabularnym.

Prowadząca wywiad Kathryn Walt Hall zapytała Hausera o powrót do Montany, na co Hauser odpowiedział: „Taylor właśnie nad tym pracuje i myślę, że wrócimy w lipcu.” Potwierdzając, że mówił o sezonie piątym, a nie czwartym, Hauser kontynuował, mówiąc: „Sezon piąty będzie wspaniały. Sposób, w jaki zakończyliśmy sezon czwarty – nie mogę zdradzić zbyt wiele, ale myślę, że widzowie… będą szczęśliwie zaskoczeni.” Teraz, kiedy znamy już szczegóły, to wesele w strzelbie wydaje się być miłym urozmaiceniem, które zapowiadał.

Kiedy powróci Yellowstone?

Ciekawą wiadomością jest to, że Yellowstone zwiększy swoje typowe zamówienie na 10 odcinków do 14, a odcinki te zostaną podzielone na dwa rozdziały. Obecnie zakłada się, że pierwsze siedem odcinków zostanie wyemitowanych latem tego roku. Następnie serial będzie miał krótką przerwę, a kolejne siedem odcinków zostanie wyemitowanych w późniejszym okresie roku.

Podzielony sezon ma zapewnić 1883-takie samo traktowanie nadchodzącego serialu Sheridana. Sezon czwarty pomógł wprowadzić 1883, więc pierwsza połowa sezonu piątego pomoże wprowadzić Tulsa King pod kierownictwem Sylvestra Stallone, podczas gdy druga połowa podobno pomoże wprowadzić 1932.

Kto wystąpi w piątym sezonie?

Pytany o sezon piąty, Hauser otworzył się, mówiąc: „Dla nas jako aktorów, i myślę, że mogę mówić za wszystkich… spotykamy się razem. To już piąty rok naszej pracy” W szczególności wymienił Kevina Costnera, Kelly Reilly, Luke’a Grimesa, Wesa Bentleya i Gila Birminghama. Dzięki serwisowi Deadline wiemy już, kto dołączy do podstawowego składu ekipy Yellowstone. John Lucas powróci jako Młody John Dutton, obok Kylie Rogers, która ponownie wcieli się w postać Młodej Beth Dutton. Na dokładkę, Kyle Red Silverstein powróci do akcji jako młody Rip Wheeler.

Wszyscy, którzy martwili się o losy Teeter (Jen Landon) i Emily (Kathryn Kelly), mogą spać spokojnie wiedząc, że obie aktorki zostały awansowane do roli stałych bywalców serialu w nadchodzących odcinkach. Mo Brings Plenty i Wendy Moniz również otrzymały awans na stałych bywalców serialu, odpowiednio za role Mo i gubernator Lynelle Perry.

Najwyraźniej na ranczu zobaczymy też kilka nowych twarzy. Aktorki Kai Caster, Lainey Wilson, Lilli Kay i Dawn Olivieri dołączą do Yellowstone w nowych rolach. Deadline opisuje postać Olivieri jako „pewną siebie, korporacyjną rekinicę i nowo przybyłą do Montany” Brzmi jak idealny partner sparingowy dla Beth.

Chociaż nie było żadnych większych cliffhangerów na koniec czwartego sezonu, w rodzinie Duttonów zaszły pewne istotne zmiany – mianowicie Jamie stał się mordercą, a Beth posiada informacje, które mogą go zniszczyć. Ale jak wiemy w przypadku Duttonów, nic nie pozostaje wygodne na zawsze. Wystarczy zapytać Piper Perabo.

Paramount Network ponownie nie potwierdziło daty premiery piątego sezonu, ale w miarę pojawiania się nowych szczegółów będziemy aktualizować ten post.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button