Show Biznes

Z kim spotykał się Chace Crawford? Spojrzenie wstecz na mało ciekawą historię randek gwiazdy „Chłopców”

Ludzie byli ciekawi życia miłosnego Chace’a Crawforda od jego wczesnych dni „Gossip Girl”. 36-letni aktor, który obecnie gra rolę The Deep w serialu „The Boys”, miał tylko trzy potwierdzone związki – chociaż było wiele plotek o romansach, w tym związki z „Tańcem z gwiazdami” Erin Andrews i „Zmierzch” Ashley Greene. Pojawiły się również plotki o możliwych romansach z Taylor Momsen z „Plotkary” i Lauren Conrad, ale to najprawdopodobniej tylko plotki.

Podczas gdy jego związki z Sereną graną przez Blake Lively i Blair graną przez Leighton Meester w „Plotkarze” były bardzo chaotyczne i dramatyczne, osobiste życie miłosne Crawforda wydaje się dużo bardziej spokojne. Aktor, który dorastał w Teksasie i zadebiutował w filmie „The Covenant” z 2006 roku, został obsadzony w roli Nate’a Archibalda w „Plotkarze” w marcu 2007 roku i szybko stał się jednym z najbardziej pożądanych kawalerów w telewizji.

Related Articles

Jeśli chodzi o to, czy jest obecnie singlem, czy nie, Crawford powiedział Us Weekly w 2019 roku, „Umawiałem się trochę na randki, ale wiesz, nic poważnego.” Z wyglądu jego mediów społecznościowych, może nadal być na rynku. Czytaj dalej, aby zapoznać się z szybkim podsumowaniem historii randek Crawforda na przestrzeni lat.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button