Strona główna Show Biznes Za kulisami wielkiego tygodnia Kal Penna w The Daily Show

Za kulisami wielkiego tygodnia Kal Penna w The Daily Show

W e-mailu do agenta FBI podczas sprawdzania jego przeszłości, kiedy Kal Penn po raz pierwszy dołączył do Białego Domu Obamy jako dyrektor stowarzyszony Biura Zaangażowania Publicznego w 2009 roku, zrobił żart tak niewinny, że już go nie pamięta. Agent odpowiedział tylko: „OK”

Penn natychmiast odpowiedział, aby wyjaśnić, że żartował, powiedział mi w tym tygodniu. „A ona na to: 'Mamy poczucie humoru, wiesz'”

„Ja na to: OK, fajnie, po prostu nie będę już robił żadnych żartów”

Takie podejście nie sprawdzi się w pracy, o którą obecnie zabiega. Penn opowiedział mi o swoim federalnym faux pas krótko po tym, jak nagrał swój pierwszy program jako gościnny gospodarz długoletniego programu Comedy Central „Fake News”, The Daily Show. To prawdopodobnie nie jest sprawiedliwe, aby opisać pracę Penn szuka jako „stały”, ponieważ nic w tym biznesie nie jest, ale on jest bezczelnie kampania, aby zabezpieczyć go poza tym tygodniu. Jest ósmym gościnnym gospodarzem po odejściu Trevora Noah, jednym z zaledwie kilku, którzy zasygnalizowali prawdziwe pragnienie pracy, i są szmery, że jest mocno w ramie sieci. Ale Comedy Central z pewnością nie da mu pracy, dopóki nie zobaczą, że może to zrobić, co pozostawia go w pozycji przesłuchania do niego na antenie przez cztery kolejne noce. „Ten tydzień będzie stresujący,” powiedział swojemu drugiemu gościowi w poniedziałek wieczorem, Groverowi Muppetowi. Jego pierwszym gościem tej nocy był jego były kolega o imieniu Joe Biden, obecnie prezydent Stanów Zjednoczonych.

kal penn daily show gość gospodarz

Pracownicy produkcji spotykają się wokół biurka Penna na scenie podczas próby.

Comedy Central’s The Daily Show/Matt Wilson

Około godziny przed godziną pokazu, w poczekalni dla VIP-ów przy Daily Show studio na Manhattanie, superfan Toronto Raptors Nav Bhatia gawędził z asortymentem byłych szefów sztabów i podsekretarzy tego lub tamtego o zwycięzcy najlepszej piosenki oryginalnej na poprzedniej nocy Oscarów. „Naatu Naatu”, z indyjskiej produkcji RRRpokonała Lady Gagę i Rihannę, by zdobyć statuetkę, a zgromadzeni tutaj byli zadowoleni. Był to przerywnik w rozmowach o polityce i życiu po polityce, prowadzonych przez absolwentów administracji Obamy, którzy przyszli zobaczyć, jak ich stary kumpel z pracy prowadzi show po raz pierwszy.

Nadszedł czas i ci z nas, którzy mieli fioletowe opaski z napisem „Not a threat to The Daily Show-lub bezpieczeństwa narodowego”, wypłynęły, by dołączyć do reszty widowni w studio. Z głośników nad sceną rozbrzmiewały dźwięki Kool & the Gang i hip-hopu, aż do momentu, gdy na dużych ekranach pojawiła się parodia komunikatu o bezpieczeństwie w samolocie, wygłoszonego przez ekipę korespondentów programu. Jakiś czas później pojawił się rozgrzewający komik Vince August i od razu zauważył różnorodność na widowni. (Niektórzy z nich to osoby spoza miasta, które zawsze wypełniają miejsca na tych nagraniach, chcąc zobaczyć, jak powstaje telewizja, ale tłum reprezentował również nietypowe tło, jakie Penn przyniesie do pracy. I to obejmuje wszystkie te typy z Obamalandu.

Komicy często korzystają z dystansu filozofa, zdolności do obserwowania naszej osobliwej machiny społecznej z pozycji outsidera. Ale 45-letni Penn, urodzony jako Kalpen Suresh Modi w północnym New Jersey, służył kilka lat w Białym Domu, głęboko w trzewiach maszyny. Przez kolejne lata prowadził kampanię dla Demokratów wielu pasów. W rozmowie w zielonym pokoju po przedstawieniu zapytałem Penna – wtedy już bez marynarki, z krawatem nieco zadartym pod koniec długiego dnia – czy uważa, że jego przeszłość w konwencjonalnej polityce i jego związki z Partią Demokratyczną wpłyną na jego satyryczną twórczość.

„Nie sądzę,” powiedział. „Kocham komedię dla samej komedii, więc wyobrażam sobie, że będzie dość dużo żartów dla każdego, jeśli jest tam pasza” Aby rozpocząć noc drugą, przeczytał kilka „zachęcających słów od swoich politycznych kolegów” na antenie, a konkretnie e-mail od Nancy Pelosi: „Kal, jeśli nie dasz 5 dolarów do wieczora, wszyscy umrzemy” W różnych momentach tygodnia, po szczególnie dosadnym dowcipie, dodawał uśmiechnięte: „Pracowałem w Białym Domu!”

Głównie poszedł łatwo na Joe na wycieczkę po prywatnych kwaterach prezydenta poza Oval Office, ale nie wszystko sprowadzało się do bog-standard liberalizm. On i korespondent Desi Lydic, na przykład, wykorzystali historię fałszywego indyjskiego miasta oszukującego rząd Newark, aby wyśmiać białych liberałów, których alarmy biją dwa razy głośniej niż ludzi, w imieniu których się obrażają.

Jednym z otwartych pytań jest to, czy Penn, jeśli zostanie wybrany do koncertu, będzie kanalizował słynny opis Jona Stewarta o sobie jako dzieciaku strzelającym spitballami z tyłu klasy. Penn mówi, że to, co przyciągnęło go do tej iteracji The Daily Show jako student szkoły średniej i college’u była zdolność Stewarta do łączenia tego, co wysokie i niskie w 22-minutowym show.

„Pokażę ci klip”, powiedział Penn, wyciągając swój telefon i nawigując do jakiejś legendarnej internetowej paszy z lat 20-tych: Raport ugandyjskiego pastora Martina Ssempy na temat owoców jego „badań” nad zachowaniami homoseksualnymi. „To fakt, że [Stewart] zrobił cały segment na tym wideo” – powiedział Penn. „They eat da poopoo! Człowiek liże odbyt innego człowieka! Zrobił o tym całą rzecz, a potem ten sam facet, w tym samym programie, robił bardzo poważne, głębokie kawałki o całkowicie poważnym gównie. Dla mnie to, jako późnego nastolatka, wczesnego dwudziestolatka, było jak, 'To jest możliwe. Nie muszę przepraszać za to, że kocham wyrafinowany humor, albo że czytam The Economist.'”

Następca Stewarta, Trevor Noah, lubił goof podczas swoich siedmiu lat w fotelu, ale jak mogłeś przeczytać w każdym pojedynczym requiem dla jego stintu jako gospodarza, jego najlepsze momenty często przychodziły w „Between the Scenes” klipach, które show pakował dla mediów społecznościowych. (Każdy z tych showbiznesowych obitów odnosi się również do wzięcia Noah na Donalda Trumpa jako prototypowego afrykańskiego dyktatora, co jest rzeczywiście świetną pracą) On by wziąć pytania od publiczności i dostarczyć niektóre często incisive-choć niekoniecznie zabawne-komentarz na Ameryce w świecie. Jednak rozmawiając z Pennem przy stoliku kawowym w zielonym pokoju, było jasne, że to właśnie wizja Stewarta sprawi, że prowadzenie programu na stałe stanie się realizacją wizji, która będzie miała wpływ na jego przyszłość bildungssen.

  Kto rządził w Imperium Rzymskim?

kal penn daily show guest host

Penn nie krył się z tym, że chce tę posadę na stałe. Prowadzi otwartą kampanię.

Comedy Central’s The Daily Show/Matt Wilson

Niezależnie od tego, jaki jest jego przepis na The New Daily Show, gdyby dostał tę pracę, Penn może nie cieszyć się nieograniczonym okresem radosnej samorealizacji. „Odejdź, zanim cię to wyczerpie”, Stewart podobno powiedział Trevorowi Noah, „zanim sprawi, że będziesz zmęczony i zły” Stewart jest teraz z powrotem w telewizji, i z powrotem w bijatyce, ale stracił ten błysk klasowego klauna radości. Odszedł na szczycie świata, i to nie tylko w rankingach. Do końca swojej kadencji, zrobił The Daily Showstudio to liberalna cytadela na 11 Alei. Wciąż tam jest – przynajmniej jeśli mandat za maskę z marca 2023 roku i znak wskazujący na „testowanie na zapleczu” były czymkolwiek, by pójść dalej – ale nie jest to już kasba liberalnego imperium kulturowego. Penn będzie musiał wziąć z czasów Stewarta to, co może, i zrobić własną drogę w zupełnie innym krajobrazie. Pod koniec nagrania wygłosił słynne zdanie: „A teraz twoja chwila zen” i nawet z tylnego rzędu mogłem dostrzec migotliwy dreszczyk emocji na jego twarzy.

  There Are Two (!) New Rihanna Songs In Black Panther: Wakanda Forever

„Jest mały znak na podłodze” przed biurkiem, powiedział mi, gdzie gospodarz stoi, aby nagrać linię. „To czarne pismo na półprzezroczystym [tape], i mówi po prostu: 'Praca Zen'”


Kiedy rozmawialiśmy w zielonym pokoju, Penn właśnie dostał kilka uwag od pracowników produkcji na temat jego pierwszego tapingu, które dotyczyły głównie tego, co należy wyciąć ze względu na czas. Nie jest wykluczone, że gospodarz dostanie informację zwrotną jak na każdym innym przesłuchaniu, ponieważ jest to „dobrze naoliwiona maszyna, do której masz luksus wpadania” Niektórzy z producentów wysokiego szczebla w programie są tam od kilkudziesięciu lat. Pokój scenarzystów jest pewny siebie, Penn donosi, ponieważ nie jest to nowy program, gdzie każdy walczy o pozycję, próbując coś udowodnić. „Z pewnością nie wszystkie rzeczy, które zgłaszałem, były wyśmiewane i odwrotnie”, powiedział, „ale nie było poczucia strachu”

kal penn daily show guest host

Penn donosi, że to pewny siebie pokój pisarza, zupełnie inny klimat niż w wielu nowych programach.

Comedy Central’s The Daily Show/Matt Wilson

To było siniakowe kilka lat dla ratingów telewizji late night. Seth Meyers i Kimmel są mocno w dół, podobnie jak John Oliver, nawet z jego regularnym strumieniem Emmys, i Stephen Colbert, niegdyś król Trump-era late night, gdzie średnio 3 miliony widzów na noc. Jimmy Fallon jest w dół z 11 milionów widzów na jego debiut 2014 do 1,6 miliona na dobry dzień. The Daily Show spadł z 2,5 miliona na noc w swoim szczytowym okresie Stewarta do około 400 tysięcy pod koniec kadencji Noah. James Corden odszedł całkowicie, wraz z Samanthą Bee. Real Time with Bill Maher w HBO utrzymuje się na poziomie około trzech czwartych miliona, ale wygląda na politycznie poprawnego w porównaniu z rosnącą siłą Grega Gutfelda z Fox News, który dostał się do 2-milionowej balangi Colberta, serwując takie perełki jak: „Powinno być Diversity, Inclusion, and Equity, bo to byłoby D.I.E., czyli to, co ona…” [a Stanford dean] chce, żeby wszyscy ludzie sukcesu zrobili. DIE!” He and Maher would attribute their fairer fortunes to their refusal to appease the wokerati, though that would seem to undersell factors like the tectonic shift to Online, particularly among the kind of young demographics who once tuned into Comedy Central at 11p.m. Still, I asked Penn if what late night hosts have been selling has anything to do with their having less customers, and whether they’ve suffered alongside the decline of a truly great product: what one observer, Stephen Farnsworth, has called the „political crack cocaine” of Donald Trump.

„Jest niesamowicie skuteczny w earned media”, powiedział Penn, sugerując, że podczas gdy najnowszy były prezydent dostarczył „paszę”, martwi się również, że nadmierne pokrycie może zaszczepić „fałszywe poczucie defetyzmu” u widzów. W tym samym czasie mieliśmy również ogromny wzrost liczby głosujących młodych ludzi” – powiedział, zapowiadając w czwartek swój „Long Story Short”, w którym poruszył podobny wątek. „Ale ten człowiek wie, co robi, koleś! Marjorie Taylor Greene-dlaczego ona mówi te wszystkie szalone rzeczy? Bo o tym piszesz!”

Nie muszę przepraszać, że uwielbiam sofistyczny humor, ani że czytam The Economist.

The „gentlewoman from the state of Georgia” made an appearance in Penn’s Biden interview, when he told the president that descriptor was „very diplomatic,” and in general they both seemed to share the view that only hope will drive out the nihilists looking to drag us all into that aforementioned defeatism. Chociaż Penn starał się rzucić Bidenowi krótkie wyzwanie dotyczące jego decyzji w sprawie projektu odwiertu ropy naftowej Willow na Alasce, to nigdy nie miał to być wywiad sporny. Penn wydawał się wzruszony serdeczną historią prezydenta, który opowiedział o tym, że jego przekonania na temat miłości do osób tej samej płci sięgają licealnej rozmowy z ojcem, choć jego rzeczywiste osiągnięcia nie są tak różowe. Mimo to Biden podpisał ustawę chroniącą małżeństwa tej samej płci, takie jak to, które Penn może kiedyś zawrzeć ze swoją pięcioletnią narzeczoną, Joshem, nie wspominając już o tym, że wprowadził rekordowe finansowanie inicjatyw klimatycznych. Gospodarz zadał prezydentowi wiele pytań na temat klimatu i wiele z nich wyraźnie wskazywało na młodych obywateli. Zastanawiałem się, czy Penn uważa, że w jego podejściu jest element aktywistyczny lub przynajmniej wzywający do działania.

  50 gwiazd w swoich pierwszych rolach filmowych

„Nie powiedziałbym, że to jest to. Shows like this-forget 'shows like this’ To jest The Daily Show. Ta forma sztuki pozwala na pewien element nadziei lub aspiracyjnej myśli, której możesz nie dostać w typowym programie komediowym. Dla mnie nie chodzi o aktywizm, ale o nadzieję.” I to White House stint does bring a degree of savvy. Podczas gdy Penn powiedział, że jest rozczarowany decyzją Bidena w sprawie Willow, wyjaśnił również dynamikę kongresu, która jego zdaniem stoi za tym w sposób, w jaki nie mogę sobie wyobrazić wielu innych gospodarzy późnego wieczoru.


W środę, Penn riffed na jego stint na House z fauxpisode, gdzie mężczyzna jest leczony na przypadek Woke Mind Virus. Ale jeden kawałek przeszłości Penna, który nie był zbytnio reprezentowany w tłumie VIP-ów w poniedziałkową noc, przynajmniej przez mój podsłuch, był The Business. Penn ogłosił plany w 2021 roku, aby zagrać Bhatię, superfana Raptors, w biografii na temat jego niezwykłej historii życia, ale Bhatia nie jest ostatecznie Hollywood – prowadzi kilka potężnych dealerów samochodowych w Toronto. Nie słyszałem nikogo, kto by lirycznie opowiadał o ich wspólnych dniach na planie filmu Harold & Kumar Go to White Castle lub Designated Survivor-w którym, w zapowiedzi swojego mieszanego polityczno-rozrywkowego prezentu, zagrał pracownika Białego Domu po tym, jak służył jako rzeczywisty pracownik Białego Domu. W tej roli spotkał się z Kieferem Sutherlandem, który wcześniej wystąpił jako nastoletni terrorysta w 24…rola z blamażem polityki po 9/11, o której później powie.. New York magazyn były obrazą dla jego własnych. Nie był to jedyny kompromis, na jaki czuł się zmuszony pójść, by ustanowić przyczółek w Hollywood sprzed dwóch dekad.

kal penn daily show guest host

W wieku 45 lat Penn przeżył wiele żyć w Hollywood i Waszyngtonie.

Comedy Central’s The Daily Show/Matt Wilson

„Rozmawiam z młodszymi, nadchodzącymi aktorami i dla mnie jedną z cudownych oznak postępu jest jakaś wersja tego: 'Jak bardzo byłeś wkurzony, że musiałeś mieć nazwę ekranową?’ 'Ugh, dlaczego brałeś te wszystkie role, w których musiałeś robić stereotypowy akcent? Wstydź się! Jeśli czujesz się – jako młodsza osoba z Azji Południowej lub po prostu ktokolwiek naprawdę – tak pewny siebie w używaniu soczewki 2023, aby spojrzeć wstecz na to, jak wyglądał rok 1999, to znaczy, że A, jesteś kurwa mile widziany, i B, cieszę się, że rzeczy poszły do przodu tak bardzo, że tak się czujesz dzisiaj. Dla mnie jest to po prostu oznaka postępu. Nie czuję się przez to atakowany. Czy chciałbym, żeby mój pierwszy film był Chrisem Evansem, wyskakującym z samolotu, pokonującym wszystkich złych facetów, niesamowitym czymś? Cóż, tak, oczywiście. Ale zamiast tego grałem faceta o imieniu Taj Mahal Badalandabad. Nie żałuję, że to zrobiłem. Ten film pomógł mi dostać tyle innych projektów. To tylko rzeczywistość tego, czym był 2001 rok”

  Które aminokwasy mają więcej niż jedno Stereocentrum?

Penn mówi, że „nie jest fanem ambasadorstwa kulturowego”, każdego, kto próbuje być „arbitrem tożsamości”, i dał klapsa skądinąd „wspaniałej” organizacji non-profit, która, jak powiedział, wyciągnęła do niego rękę kilka lat temu. Reprezentanci grupy rzucili się na Nikki Haley i Bobby’ego Jindala, mówiąc, że nie zrobili nic dla indyjsko-amerykańskiej społeczności. „Powiedziałem: 'Przepraszam, dlaczego masz prawo decydować, że oni nie zrobili nic dla naszej społeczności?’ Tak bardzo jak gwałtownie nie zgadzam się z ich polityką, nie będę tweetował, że w jakiś sposób powinni czuć wstyd w oparciu o nasze wspólne pochodzenie etniczne.” Porównał to do starszych pokoleń pytających kogoś takiego jak on, co robi kontynuując karierę w sztuce nad medycyną lub inżynierią. „Jak dla mnie, to gówno jest takie samo”

kal penn gość daily show

Penn w poniedziałkowy wieczór zrealizował więcej niż jedno swoje marzenie.

Comedy Central’s The Daily Show/Matt Wilson

Poza tym, doświadczenie Penna w Hollywood może zaskoczyć. Jedynym agentem, który kiedykolwiek odpowiedział na zdjęcia głowy, które wysłał, była pobożna chrześcijańska biała kobieta, która miała anty-małżeński znak na swoim trawniku. „Zawsze była niezwykle ciepła, niezwykle agresywna w staraniach o pracę i bardzo wspierała mnie jako młodego wykonawcę, który próbuje zaistnieć” – mówi. Tymczasem samozwańczy, myślący przyszłościowo liberałowie z Hollywood nigdy nie dali mu szansy. „To oni mówili: 'Powinieneś wyjechać do Indii, żeby zostać aktorem’ Jak to, dlaczego? Wychowałem się w New Jersey” Nauczyło go to, że istnieją sojusznicy w mało prawdopodobnych miejscach, jak świadomi klimatu chrześcijanie, którzy wierzą, że wszyscy jesteśmy stewardami Ziemi, lub na trybunach imprezy NASCAR, takiej jak ta, w której uczestniczył do segmentu we wtorkowym programie. (W innym dla kolumny spełniania marzeń, dostał się do jazdy samochodem akcyjnym) NASCAR jest to, co powiedział Josh przyszedł do jego domu i rzucił na telewizor, aby uzyskać go hak, kiedy po raz pierwszy zaczął się widzieć, i czy to wszystko nie zaczyna brzmieć pięknie amerykańskie?

Ale wracając do komedii, bo Kal Penn tego chce. Pytał Grovera o tę pracę, i Joe Bidena o nią, i Stephena Colberta o nią, i Jona Stewarta o nią. Jeśli władze Comedy Central (i wyższa władza Paramountu) zdecydują, że to rozszerzone przesłuchanie w tym tygodniu zasłużyło na callback, to można bezpiecznie powiedzieć, że zatrzasnąłby ich ręce, biorąc to. Miejmy nadzieję, że proces onboardingu pójdzie nieco sprawniej niż w Białym Domu.

Headshot of Jack Holmes

Jack Holmes

Senior Staff Writer

Jack Holmes jest senior staff writerem w Esquire, gdzie zajmuje się polityką i sportem. Jest również gospodarzem Unapocalypse, spektakl o rozwiązaniach kryzysu klimatycznego.

Najchętniej czytane

Gators tworzą 6 najlepszych obrońców w stanie

Zawodnik Florida State University School (Tallahassee, Floryda) Ashton Hampton zawęził swoje opcje do sześciu programów uniwersyteckich w Dniu Pamięci, a Florida Gators dokonała cięcia...

Jak długo wynajmujący musi naprawić ciepłą wodę w Kalifornii?

Jak długo wynajmujący musi naprawić ciepłą wodę w Kalifornii?30 dniJak długo lokatorzy mogą pozostać bez ciepłej wody?24 godziny. Zgodnie z Sekcją 11 Ustawy o Właścicielach i Najemcach z 1985 r. masz prawo oczekiwać, że Twój właściciel dokona napraw w "rozsądnym czasie". Jeśli jest to naprawa awaryjna, ponieważ nie masz ogrzewania lub ciepłej wody, Twój wynajmujący

15 najgorszych akcentów w historii filmu

Każdy produkt został starannie wyselekcjonowany przez redaktora Esquire. Możemy zarobić prowizję z tych linków.RozrywkaFilmy15 najgorszych akcentów w historii filmówPrzynajmniej jeden z dziesięciu...

Liana Liberato idzie w stronę Królowej Krzyku

Ten wywiad zawiera spoilery do Scream VI. Uważaj się za ostrzeżonego.Nie ma franczyzy, która robi whodunit lepiej niż Scream. Z Scream VI'zadebiutował w miniony...

Jak nowe trendy w audycie SEO pomagają wzmocnić Twój biznes online

Kiedy decydujesz się na podjęcie działalności w Internecie, największe wyzwanie pojawia się w postaci widoczności w wyszukiwarkach. Wyszukiwarki są pierwszym punktem interakcji, przez który potencjalni użytkownicy docierają do Twojej witryny. Obserwuje się, że strony biznesowe pojawiające się na pierwszej stronie wyszukiwarki znajdują się łatwo uzyskać więcej kliknięć i ostatecznie więcej konwertowalnych przewodów. Dlatego też firmy

10+ wywołujących nostalgię zjazdów obsady, dzięki którym czujemy się staro

Większość czasu, gdy aktorzy uczestniczą w programach telewizyjnych, serialach lub blockbusterach, muszą spędzić tak wiele czasu ze swoimi współgwiazdami. Ten czas łączenia może trwać...

Jaką trakcję wykazuje się, gdy pojazd nie jest w ruchu? , Jaka trakcja jest demonstrowana, gdy pojazd się nie porusza? jaka trakcja jest wykazywana,...

Jaką trakcję wykazuje się, gdy pojazd nie jest w ruchu?Static tractionCzy awaryjny hamulec postojowy jest układem hydraulicznym?Hamulec awaryjny/postojowy jest układem hydraulicznym, który jest uruchamiany automatycznie po wciśnięciu przez kierowcę pedału hamulca roboczego.Co się stanie, jeśli będziesz jechał z włączonym hamulcem postojowym?Jeśli przez kilka kilometrów jeździsz z włączonym nawet częściowo hamulcem postojowym, możliwe jest wypaczenie bębna

Pozostałe newsy

Gators tworzą 6 najlepszych obrońców w stanie

Zawodnik Florida State University School (Tallahassee, Floryda) Ashton Hampton zawęził swoje opcje do sześciu programów uniwersyteckich w Dniu Pamięci, a Florida Gators dokonała cięcia...

Zaoszczędź setki na sandałach, kostiumach kąpielowych i torebkach Tory Burch z okazji Dnia Pamięci 2023

- Rekomendacje są niezależnie wybierane przez redaktorów Reviewed. Zakupy dokonane za pośrednictwem naszych linków mogą przynieść nam i naszym partnerom wydawniczym prowizję.Nadszedł Dzień Pamięci...

Justin Gaethje: Pas „BMF” na UFC 291 jest „trochę głupi”, ale daje szansę na lepsze wynagrodzenie

Justin Gaethje nie jest szczególnie poruszony walką o wakujący tytuł "BMF" w rewanżu z Dustinem Poirierem na UFC 291, ale jest wystarczająco mądry, aby...

Aktualizacja kontuzji Celtics: Malcolm Brogdon zagra z Miami w meczu nr 7

Według Marca Spearsa z Andscape, Boston Celtics mogą mieć więcej głębi, którą będą mogli wykorzystać w meczu 7 z Miami Heat w ostatniej odsłonie...

Kreml wydał nakaz aresztowania Lindseya Grahama…

MOSKWA (AP) - Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Rosji wydało w poniedziałek nakaz aresztowania senatora Lindseya Grahama w związku z jego komentarzami dotyczącymi walk na Ukrainie.W...