Show Biznes

Zachowaj dłużej świeżość owoców i warzyw dzięki tym sprytnym pojemnikom na produkty

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

To zawsze dobry pomysł, aby włączyć świeże owoce i warzywa do swoich posiłków. Ale wiemy, jak przygnębiające jest to, że Twoje produkty tracą swoją chrupkość i dojrzałość po kilku dniach lub nawet się psują. Wydaje się, że nie ma sensu oszczędzać połowy awokado, które następnego dnia zbrązowieje. Cebula, pomidory, jabłka i gruszki stają się odwodnione. Zioła i zielenina więdną i tracą swój soczysty wygląd. Jagody zamieniają się w grzyb, a czasem nawet pleśnieją zbyt szybko, zwłaszcza latem. Na szczęście dla nas, kilka pojemników do przechowywania żywności jest tak skonstruowanych, aby nasze produkty mogły przetrwać dłużej i zachować swoją świeżość.

Zaokrągliliśmy w górę najlepsze oszczędzacze produktów na rynku, więc możesz zachować swoje świeże owoce i warzywa i sprawić, by trwały długo. Niektóre z nich mają wbudowane kosze, które pomagają odprowadzić nadmiar wilgoci, aby zapobiec zawilgoceniu produktów, co jest idealne dla takich rzeczy jak jagody. Inne mają zbiornik na wodę, który utrzymuje produkty nawilżone i chrupiące, idealne dla zieleniny i ziół. Znaleźliśmy nawet silikonowe przytulanki do żywności wielokrotnego użytku, które pomagają przechowywać przekrojone na pół produkty, takie jak awokado, cytryny, cebula i inne. Jest to ekologiczne rozwiązanie w porównaniu do używania plastikowych torebek. Ponadto, niektóre z tych pojemników służą nawet jako pojemniki na żywność, więc możesz je wykorzystać również do zapakowania lunchu. Sprawdź nasze najlepsze propozycje.

Dodatkowy raport Krista Jones

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button