PytaniaShow Biznes

Zarządzaj wieloma witrynami WordPress łatwo z jednego interfejsu – GdanskTown.pl

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, czy firmą posiadającą wiele witryn WordPress lub chcesz zarządzać swoją nową witryną, zarządzanie wszystkimi jej aspektami może być zniechęcającym zadaniem. Jak często nie myślałeś, jeśli był prosty interfejs do zarządzania i optymalizacji wszystkich swoich witryn WP? 10Web oferuje unikalną platformę, która upraszcza proces zarządzania witryną WP z łatwością. Ten system zapewnia szeroki wybór narzędzi, dzięki czemu można zaprojektować i zarządzać i optymalizować go z najwyższą łatwością.

10 Web Stats

Poniższe 10 statystyk internetowych powinno dać Ci wyobrażenie o ich znaczeniu dla poprawy wydajności i zarządzania Twoją witryną.

  • Istnieje ponad 60 wtyczek lub dodatków do wyboru dla Twojej witryny WordPress.
  • Otrzymał ponad 10 milionów pobrań.
  • Z systemu korzysta ponad 0,7 mln aktywnych użytkowników na całym świecie.

Key Features

Poniższe kluczowe cechy tej platformy zapewniają wgląd w jej funkcje i korzyści:

1. Single Dashboard Interface

Niezależnie od tego, ile witryn WP masz, korzystanie z 10Web oznacza, że nie musisz logować się do każdej innej witryny, aby nimi zarządzać. Otrzymasz jeden interfejs pulpitu nawigacyjnego, z którego możesz zarządzać wszystkimi różnymi witrynami. Oznacza to więcej zaoszczędzonego czasu i lepszą produktywność.

2. Dziesiątki przydatnych wtyczek i dodatków

10Web oferuje ponad 60 wtyczek i dodatków, aby poprawić funkcjonowanie Twojej witryny WP. Od wtyczek mediów społecznościowych do galerii, suwaków i innych funkcjonalnych wtyczek, można znaleźć właśnie odpowiednie narzędzie wymagane do poprawy witryny.

3. Cloud Backup

Wykonuj regularne kopie zapasowe swojej witryny w Chmurze. 10Web zapewnia własne rozwiązanie przechowywania w chmurze. Zaplanuj okresowe tworzenie kopii zapasowych lub wykonaj je ręcznie. Możesz łatwo przywrócić kopię zapasową, jak i kiedy jest to wymagane.

Regularne automatyczne kopie zapasowe zapewniają, że nigdy nie ma żadnych zakłóceń. Wszystkie pliki stron internetowych i bazy danych pozostają bezpieczne i nienaruszone i mogą być przywrócone w dowolnym momencie. Przechowywanie w chmurze jest bezpiecznym i solidnym, a także lepszym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych w porównaniu z każdą inną metodą.

4. Optimize Images

Czas ładowania strony jest ważnym czynnikiem w doświadczeniu użytkownika i SEO. Używanie dużych obrazów na twojej stronie może nie tylko pochłaniać więcej miejsca, ale także spowalniać szybkość twojej strony. 10Web automatycznie zmienia rozmiar i kompresuje wszystkie obrazy bez zmniejszania jakości obrazu. System osiągnie to bez konieczności robienia tego dla każdego obrazu.

5. Automatyczne generowanie raportów

10Web generuje różne rodzaje raportów, które są dostępne z poziomu pulpitu nawigacyjnego. Sprawdź raporty istotne dla kopii zapasowej, ruchu, optymalizacji obrazu i innych funkcji, aby dowiedzieć się o wydajności swoich witryn WordPress.

6. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

Kolejną zaletą korzystania z tego systemu jest to, że jego moduł SEO dba o aspekty SEO Twojej witryny. Odnosi się do kluczowych czynników rankingu wyszukiwarek, pomagając w ten sposób zwiększyć rankingi witryny i jazdy więcej ruchu. SEO jest często skomplikowanym tematem dla właścicieli stron internetowych. Ale z 10Web, możesz uprościć to zadanie i pozwolić mu zająć się optymalizacją Twojej strony.

DZIESIĘĆ NAJLEPSZYCH KROKÓW WYMAGANYCH DO WPROWADZENIA HOSTINGU WORDPRESS CLOUD W ŻYCIE

System oferuje unikalną wtyczkę „menedżera”, która pozwala połączyć wszystkie witryny WP i zarządzać nimi z poziomu tego samego pulpitu nawigacyjnego. A wszystkie funkcje oparte są na obsłudze jednym kliknięciem. Możesz zainstalować 10Web, aktywować lub dezaktywować go, dodać wtyczki, dodatki lub motywy i zrobić wiele za pomocą jednego kliknięcia.

A wszystkie te funkcje są wspierane przez niezawodną i profesjonalną obsługę klienta, która jest dostępna przez cały czas. Od tworzenia witryny WP do przywracania kopii zapasowych, możesz uzyskać dostęp do obsługi klienta, aby wyjaśnić swoje pytania lub pomóc w procesach. Zarządzanie witryną lub blogiem WordPress nie powinno już być bólem głowy. Bez względu na to, ile witryn masz, możesz zarządzać i optymalizować je wszystkie za pomocą tego prostego systemu.

Related Articles

Back to top button