Show Biznes

Zaskakujące, że Cardi B mogła chodzić w złotej sukni z Met Gala

Cardi B dał Donatella Versace dość prezent urodzinowy na 2022 Met Gala. Wydarzenie modowe przypadło w tym roku na urodziny ikonicznego projektanta, 2 maja, i aby to uczcić, Cardi miał na sobie skomplikowaną, całkowicie złotą kreację z włoskiego domu mody. Sukienka, ociekająca złotą biżuterią i łańcuchami, była dosadną interpretacją motywu przewodniego „Gilded Glamour”. cardi powiedziała Vogue’owi na czerwonym dywanie: „Uwielbiam ten temat”. „Gilded to złoto, to królewskość. To może być każda epoka”

W filmie making-of udostępnionym Vogue’owi, rzemieślnicy Versace powiedzieli, że sukienka z dekoltem typu halter-neck składała się z siedmiu rodzajów łańcuchów, prawie kilometra łańcuchów i biżuterii oraz 250 elementów ikony marki – Meduzy. „Jest bardzo odważna, że ją nosi, bo jest tak ciężka” – powiedział Versace. Nawet jej makijaż był zainspirowany tegorocznym tematem: „Cardi błyszczy sama w sobie, a z jej nieskazitelną skórą i urodą łatwo było to odwzorować. Od rzęs po kolory na jej oczach, chciałam, żeby błyszczała jak bogini” – powiedziała ekskluzywnie jej makijażystka Erika La’ Pearl w wywiadzie dla POPSUGAR.

Cardi już po raz trzeci bierze udział w Met Gala: poprzednio uczestniczyła w imprezie o tematyce obozowej w 2019 roku w czerwonej sukni Thom Browne, a rok wcześniej, podczas jej pierwszej ciąży, Cardi miała na sobie religijną, ale królewską suknię Moschino. Zobacz jej najnowszy look na Met Gala.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button