Show Biznes

Zdjęcia obsady „Heartstopper” żyjącej swoim najlepszym życiem na marszu Pride in London

Obsada „Heartstopper” była cała o miłości – i zamknięciu protestujących – na marszu Pride in London w sobotę. Joe Locke, Sebastian Croft, Kit Connor, Tobie Donovan, Kizzy Edgell, Corinna Brown i Jenny Walser byli pod ręką, aby uczcić 50. rocznicę marszu. W trakcie procesu, Locke i Croft skończyli blokować protestujących używając ich tęczowych flag i kilku taktów z „I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)” Whitney Houston.

Niesamowity moment został uchwycony na wideo i udostępniony na Twitterze, gdzie Connor upewnił się, że jego koledzy z obsady otrzymali swoje należności. „Uhhh nagrywałem i krzyczałem na nich, ale proszę nie mylić się, to nie był 'Kit Connor i reszta obsady’, to byli @joelocke03 i @SebastianCroft z przodu i w środku. Proszę, dajcie im kredyt za zrobienie czegoś tak potężnego” – napisał na Twitterze.

Locke odpowiedział na tweeta, „To było nas wszystkich,” wraz z emoji czerwonego serca. Podczas gdy moment był spokojny, jeden z uczestników i protestujący pojawił się, aby dostać się do meczu ciągnąc nad znakiem. Kiedy uczestnik puścił, niektórzy z obsady, w tym Locke, pokazali protestującym środkowy palec, a następnie kontynuowali śpiew i taniec.

Udział w marszu był szczególnym momentem dla całej obsady. „Wczorajszy dzień był najbardziej magiczny! ✨Such a joy to be celebrating pride with our community and to get to speak on stage at Trafalgar Square was ridiculous!!! Czując całą miłość i całą PRIDE!” Napisał Donovan na Instagramie.

Edgell dodali w swoim własnym poście, „dziękuję bardzo @prideinlondon za to, że mieliśmy zrobić twoje 50 sekund na 50 lat dla #AllOurPride dziękuję bardzo moim kolegom z obsady za bycie ze mną w jednym z najlepszych dni mojego życia, kocham u tak bardzo dziękuję wszystkim na trafalgar square za bycie tak wspaniałą publicznością, że zapomniałam jak mówić 😅 dziękuję najbardziej wszystkim, którzy przyszli przed nami, nauczycielom i aktywistom i niesamowicie odważnym ludziom, którzy pozwolili, aby dzień taki jak ten mógł się wydarzyć. zawdzięczam wam moje życie, naprawdę, i obiecuję, że nigdy nie zapomnę waszego historycznego wkładu. to jest najdumniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek byłam, a wczoraj czułam się jak ja, bez odrobiny wstydu czy strachu, więc bardzo wam dziękuję.”

Od czasu swojej premiery na Netflixie „Heartstopper” jest chwalony za radosny portret nastoletniej społeczności LGBTQ+. Serial ma nawet 100-procentowy wynik na Rotten Tomatoes. Biorąc pod uwagę dużą bazę fanów, świetne recenzje i mocne przesłanie, nie jest zaskoczeniem, że streamer przedłużył serial do trzeciego sezonu.

Zobacz w galerii zdjęcia obsady „Heartstopper”, która bawiła się na Marszu Dumy w Londynie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button