Show Biznes

Zobacz debiut Kim Kardashian i Pete’a Davidsona na czerwonym dywanie

Dzięki Kolacji Korespondentów Białego Domu, Kim Kardashian i Pete Davidson są teraz oficjalnym czerwonym dywanem. Po miesiącach randek, słynny duet w końcu zadebiutował na czerwonym dywanie w Waszyngtonie w sobotnią noc. Kardashian postawiła na optymalny glam w srebrnej sukni Balenciaga Couture, podczas gdy Davidson miał na sobie garnitur Prady i ciemne odcienie. Chociaż para nie pokazała zbyt wiele PDA przed kamerami, to jednak przytulili się do siebie na szczerych zdjęciach, które Kardashian zamieściła na swoim Instagramie.

Gwiazda reality show podzieliła się serią zdjęć z wieczoru, którym towarzyszył podpis: „White House din din din” Na zdjęciach Davidson i Kardashian są bardzo przytuleni, trzymają się za ręce, siedzą na kanapie i razem wskakują do samochodu. Jednak kiedy nadszedł czas, aby przejść po czerwonym dywanie, aktor „Saturday Night Live” trzymał się z tyłu, aby fotografowie mogli pstryknąć kilka zdjęć Kardashian w jej powalającej sukni.

Chociaż Davidson był obecny na kwietniowej premierze serialu „The Kardashians” w Hulu, nie wszedł na czerwony dywan podczas tego wydarzenia. „Nie wydaje mi się, żeby to była jego rzecz, żeby być tutaj na zewnątrz. . . Jestem po prostu szczęśliwa, że jest tutaj, aby mnie wspierać” – powiedziała Kardashian w wywiadzie dla E! News.

Davidson i Kardashian po raz pierwszy zostali połączeni w październiku 2021 roku i od tego czasu ich związek jest nadal silny. Przez większość czasu trzymali swój kwitnący romans z dala od opinii publicznej tak bardzo, jak to tylko możliwe, ale od czasu, gdy sprawy na Instagramie stały się oficjalne w marcu, zaczęli wychodzić nieco częściej. Teraz, gdy w końcu trafili razem na czerwony dywan, fani mogą oczekiwać, że w przyszłości będą mogli dzielić się zdjęciami z kolejnych wydarzeń.

Na razie zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć wszystkie zdjęcia z debiutu Davidsona i Kardashian na czerwonym dywanie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button