Show Biznes

Zobacz wszystkie gwiazdy na Essence Festival of Culture 2022

W tym roku na Essence Festival of Culture gwiazdy pojawiły się w wielkim stylu. Po dwóch latach, w których impreza odbywała się wirtualnie, Essence Festival powrócił do Nowego Orleanu jako osobiste święto czarnej kultury we wszystkich sferach. Czterodniowy festiwal trwał od 30 czerwca do 3 lipca i był radosnym świętem, na które składały się występy muzyczne, rozmowy z osobistościami publicznymi, takimi jak wiceprezydent Kamala Harris i kandydatka na gubernatora Georgii Stacey Abrams, oraz występy takich gwiazd jak Ashanti, Issa Rae, Lauryn Hill i Nicki Minaj.

Od mini zjazdu Fugees do szczegółowego wywiadu z Harris, Essence Festival zaserwował wiele niezapomnianych momentów. Wśród nich była odpowiedź Harrisa na pytanie, co powiedziałaby swojej przeszłej jaźni, gdyby mogła. „Otocz się społecznością ludzi – nie musi to być duża grupa – którzy cię kochają i którzy będą cię dopingować i którzy czasami wypchną cię za drzwi, aby iść i zrobić”, powiedziała. „Ci ludzie, którzy cię kochają i ufasz im na tyle, że kiedy upadniesz, będą tam, aby śmiać się z tobą, ponieważ upadłeś, ale aby pomóc podnieść cię i utrzymać cię w ruchu. Więc, wybierz – szczególnie do młodych liderów, powiedziałabym, ale do nas wszystkich ma każdym pokoleniu – wybierz, kto jest w twoim życiu w oparciu o kochanie siebie i wymaganie tego od innych ludzi.”

To była potężna rada, która przemówiła do serca Essence Festival i sentyment, który został powtórzony przez wiele gwiazd i osób publicznych w obecności. Zobaczcie w galerii wszystkie gwiazdy, które przyłączyły się do obchodów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button