Show Biznes

Zwiastun 5. sezonu Cobra Kai pokazuje wycieczkę drogową w stylu Karate Kid II

Koleżanki i koledzy z Cobra Kai, Eagle Fang, Miyagi-Do- lub z wybranego przez was fikcyjnego studia karate, naprawdę – słuchajcie. Mamy dobre i złe wieści. Zła: 10 odcinków Cobra Kai Sezon czwarty już dawno się skończył. Nowe odcinki trafiły na Netflix pod koniec zeszłego roku, a jeśli czytasz to teraz, zgadujemy, że już je zjadłeś, w którym to przypadku, powinieneś ponownie przeczytać naszą analizę finału, choćby po to, by przeżyć akcję od nowa. Teraz dobre rzeczy: nie tylko streamer ogłosił, że Piąty sezon Cobra Kai zadebiutuje wcześniej niż oczekiwano, ale także pojawił się nowy, pełnometrażowy zwiastun kolejnego rozdziału serii, który możecie obejrzeć poniżej.

Gotowi na ponowne zanurzenie się we wszechświecie Miyagi-? Zróbmy to. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o Cobra Kai Sezon piąty.

Kiedy zadebiutuje piąty sezon Cobra Kai ?

Jeśli jesteś superfanem Cobra Kai wiesz, że twórcy serialu mają napięty harmonogram produkcji, nigdy nie pozwalając by między sezonami od ich debiutu minął więcej niż rok. Nie inaczej będzie z sezonem piątym. W nowym zwiastunie ogłoszono, że Cobra Kai przerwie swoją wieloletnią tradycję noworocznej daty premiery i pojawi się 9 września 2022 roku.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może tę samą zawartość będzie można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Dokąd Cobra Kai Season Five zabierze swoich bohaterów? (And Villains, Too.)

Z wyglądu nowej zapowiedzi piątego sezonu wynika, że zobaczymy kolejną The Karate Kid II-taką podróż, tylko z Johnnym i Robbym zamiast Daniela i Pana Miyagi. Ojciec i syn udadzą się do Meksyku w poszukiwaniu Miguela, który będzie szukał swojego ojca. (Czy tata Miguela zna karate? Prawdopodobnie!) Bez względu na wszystko, producenci Cobra Kai zapewniają nas, że warto będzie czekać na kolejny sezon. „Jest dużo szaleństwa; jeśli jesteś fanem franczyzy, może pojawią się znajome twarze, może nie; będzie dużo karate,” Jon Hurwitz powiedział Deadline na PGA Awards.

Porozmawiajmy o tych znajomych twarzach. Czyje pieniądze są na to, że The Karate Kid Part III czarny charakter Mike Barnes okaże się ojcem Miguela? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć. Tymczasem w dolinie Terry Silver powrócił do swojej maniakalno-agresywnej postaci z lat 80. i wygląda na to, że może być czarnym charakterem tej serii, dążącym do przekształcenia całego stanu Kalifornia w dojo Cobra Kai. Dzięki zwiastunowi wiemy, że w piątym sezonie Daniel, wraz ze swoim wrogiem Chozenem, zrobią wszystko, by powstrzymać Silvera. Być może grana przez Hilary Swank Julie Pierce, ostatnio widziana w The Next Karate Kid, w końcu się pojawi, by położyć kres temu szaleństwu. Oszczędzimy wam przewidywań dla każdego z tysiąca dzieciaków występujących w tym serialu, ale załóżmy, że niezależnie od tego, jakie były ich sympatie pod koniec sezonu czwartego, do końca następnej serii odcinków przeskoczą na inną stronę. Tak właśnie jest z Cobra Kai .

Co z przyszłością Cobra Kai po zakończeniu piątego sezonu? Cóż, trudno powiedzieć. Trio producentów stojących za serialem od dawna zapowiadało spinoffy osadzone w świecie Karate Kid , który nazwali Miyagi-verse. (Numerem jeden na naszej liście życzeń jest osadzona na Okinawie origin story dla Pana Miyagi). Ponadto, Hayden Schlossberg dodał w wywiadzie dla PGA: „Mamy na myśli zakończenie. Nie wiemy, ile sezonów zajmie nam dotarcie do niego. Cieszymy się, że robimy to tak dużo….. Jeśli będzie to dla nas męczące, skończymy wcześniej; mamy już zaplanowanych kilka kolejnych sezonów” Łatwo można sobie wyobrazić, że serial zakończy swoją działalność, póki jeszcze cieszy się ogromnym powodzeniem, albo będzie kontynuowany tak długo, jak długo William Zabka i Ralph Macchio będą chcieli ponownie wcielić się w swoje kultowe role z lat 80. Tak czy inaczej, nie zobaczymy 55-letniego Miguela mentora nowej generacji wojowników podczas Cobra Kai Sezon 43, prawda?

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button