Sport

Robert Lewandowski wyjaśnia, dlaczego nie ochrzcił jeszcze najmłodszej córki

Laura to druga dziecko Roberta i Anny Lewandowskich. Przyszła na świat na początku maja, dając kolejny zastrzyk motywacji swojemu ojcu, który dwa miesiące później sięgnął po wymarzony puchar Ligi Mistrzów, dedykując go swojej rodzinie. Ostatnio, część opinii publicznej zaczęła się zastanawiać, dlaczego Lewandowscy nie ochrzcili jeszcze swojej młodszej córki.

Related Articles

Wszystko przez sytuacje epidemiologiczną

Takiego wyjaśnienia mogli spodziewać się wszyscy, którzy nie poszukują taniej sensacji. Robert Lewandowski w rozmowie z mediami wyjaśnił, że decyzja o przesunięciu chrztu Laury jest spowodowana sytuacją epidemiologiczną. Z jednej strony, wciąż jest to realne zagrożenie dla zdrowia. Z drugiej, nastręcza dodatkowych problemów przy organizacji takich uroczystości.

Szczęśliwy ojciec nie ukrywa, że chrzest Laury odbędzie się od razu, gdy będzie to w pełni bezpieczne i możliwe. Przypomnijmy, że starsza córka Lewandowskich, Klara, została ochrzczona zaraz po urodzeniu. To powinno wystarczyć osobom, które doszukiwały się innych przyczyn takiej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button